Ajutor!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Ajutor!!!

Mesaj  Cristina86 la data de Joi Sept 20, 2012 3:09 am

Buna ziua, am mai multe probleme. In ultimul an corpul meu a suferit foarte multe transformari...mi-au aparut foarte multe bube pe corp (cosuri imense), pielea a inceput sa-mi miroasa ingrozitor, respiratia este la fel de ingrozitoare, parul a inceput sa-mi cada.am inceput sa ma ingras, am luat 20 de kg in ultimele 4 luni. Tin sa specific ca nu am luat niciodata droguri sau alte substante (am fost intrebata de cativa doctori). Nu stiu ce sa mai fac la ce doctori sa apelez, pur si simplu viata mea este distrusa. Acum un an mi-am rupt mana si am fost expusa la multe radiatii, dar nu cred ca acesta este motivul. Va implor sa ma ajutati cu cateva raspunsuri.

Cristina86

Data de inscriere : 20/09/2012

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Ajutor!!!

Mesaj  Irina Firuti la data de Dum Oct 07, 2012 8:50 pm

Buna dimineata!

Ati gasit o solutie la problema dvs intre timp? Intr-adevar, pareti sa fi suferit o schimbare serioasa. Cu siguranta a existat ceva care a declansat asa niste transformari : pe de o parte ar trebui sa va faceti niste analize, pe de alta parte sa incepeti sa sustineti organismul cu un tratament homeopat. Discutia este lunga, daca sunteti interesata ma puteti contacta la telefonul de pe siteul www.drfiruti.ro

Sanatate!

Dr. Irina Firuti

Irina Firuti

Data de inscriere : 22/04/2012

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum